Elektrotechnik

Hlavní náplní práce jsou elektrikářské práce dle dodané dokumentace - výroba rozváděčů pro FVE, dobíjecí stanice elektromobilů a průmyslové linky, drobné mechanické práce, oživení a zprovoznění strojů, FVE a dalších elektrických zařízení, opravy elektrických strojů a přístrojů, nahrávání sw a oživení dle návodů, elektrická měření a sestavování protokolů dle vzorů. Dle zaměření úzce spolupracuje s manažery projektu a dalšími odborníky, kteří se na celé práci podílí. Provádí testování a měření na elektrických obvodech pod napětím a na mechanických částech v blízkosti obvodů pod napětím.

Kdo to je a co dělá?

Co je náplní jeho práce?

V jakém pracuje prostředí?

V jakém prostředí pracuje?

Náplň práce

  • "2": "Zapojování a oživování rozváděčů průmyslových linek a zařízení"
  • "3": "Zapojování a oživování pracovních strojů a linek a zařízení"
  • "4": "Zapojování a oživování rozváděčů FVE
  • dobíjecích stanic"
  • "5": "Zapojování a oživování FVE
  • "6": "Elektromechanické práce"}

Požadujeme

  • "2": "Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy"
  • "3": "Znalost AJ výhodou"
  • "4": "Zájem o obor"
  • "5": "Samostatnost
  • schopnost naplánovat a rozvrhnout si práci"
  • "6": "Řidičský průkaz sk. B"}

Nabízíme

  • "2": "Práce v dobrém kolektivu"
  • "3": "Další odborný a profesní růst"
  • "4": "Penzijní připojištění"
  • "5": "Výhody malé a flexibilní firmy"
  • "6": "Příspěvek na stravování"
  • "7": "Seberealizaci a možnost rozvíjet se"
  • "8": "Odborné a jazykové vzdělávání"
  • "9": "Pružnou pracovní dobu"
  • "10": "Nástup dohodou
  • možno ihned"}

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a napiště nám.

Kontaktní formulář