Nabíjecí stanice E-mobility budoucnost

Jako společnost, která se zabývá instalací dobíjecích stanic pro elektromobily, a spolupracujeme se společností Green24, která je průkopníkem v oblasti designu a technologie dobíjecích stanic.

Nabíjecí stanice Nikola

Naše společnost se také specializuje na modifikace dobíjecích stanic na přání zákazníka a integraci s obnovitelnými zdroji energie či existující energetickou infrastrukturou. Nabízíme řešení na míru vašim potřebám a požadavkům.

Máme bohaté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti elektromobility a nabíjení. Pokud máte zájem o naše služby instalace dobíjecích stanic, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Green24 nabízí první ryze českou rychlonabíjecí stanici pro elektromobily AC a DC s neotřelým designem od české designérky Anny Marešové.

Elektromobily jsou budoucností dopravy a my chceme být součástí této změny. Proto instalujeme stanice Nikola, které jsou rychlé, účinné a snadno ovladatelné. Stanice Nikola jsou propojeny on-line architekturou, která umožňuje sledovat stav a dostupnost celé sítě i jednotlivých stanic. Stanice Nikola jsou také odolné proti vodě a vandalismu, takže je můžeme umístit na veřejná i soukromá místa. Ať už potřebujete dobít elektromobil na čerpací stanici, dálničním odpočívadle nebo ve firemním areálu, my vám to umožníme.

Může Vás dále zajímat

Skutečně chytrá domácnost, která šetří čas i peníze. Smart Home System

Objevit

Přemýšlíte nad tím, jak využít průmyslovou automatizaci pro snížení nákladů? Průmyslová automatizace

Objevit