Vývoj, výzkum a servis Průmyslová automatizace

Nabízíme vám jedinečná řešení na bázi speciální elektroniky a software, která jsou navržena a vyvinuta na míru vašim potřebám a požadavkům.

Vývoj pro průmyslové klienty

Naše společnost má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti průmyslové elektroniky, řídicích systémů, komunikačních sběrnic, bezdrátového přenosu dat, vývoje softwarových aplikací na míru a nabídky hardware v oblasti automatizace.

Mezi naše hlavní služby patří:

  • Vývoj speciální elektroniky pro průmyslovou automatizaci. Využíváme nejmodernější technologie a komponenty, jako jsou například mikrokontroléry, FPGA, DSP, senzory, snímače, měřicí přístroje, regulátory teploty a další. Navrhujeme a realizujeme elektronické obvody, desky plošných spojů, firmware a testovací zařízení pro různé průmyslové aplikace.

  • Vývoj softwarových aplikací pro průmyslovou automatizaci. Vytváříme software pro řízení a optimalizaci průmyslových procesů, vizualizaci dat, komunikaci s hardwarem a dalšími systémy.

  • Vývoj testerů výstupní kontroly pro průmyslovou automatizaci. Pomáháme s celým procesem testování od návrhu, dodávky, instalace až po servis a údržbu testerů. Umíme dodat plně automatizovaný tester, který je schopen provádět různé typy testů, jako jsou například funkční testy, testy EMC, testy bezpečnosti a další. Naše testery jsou navrženy tak, aby byly spolehlivé, přesné a snadno ovladatelné.

  • Technická podpora a servis našich produktů. Poskytujeme plnou technickou podporu jak z pozice vývojářů, tak z pozice aplikačních techniků a programátorů.

Integrace speciální elektroniky a software s existujícími průmyslovými systémy a zařízeními. Nabízíme řešení pro propojení našich produktů s různými typy PLC systémů různých výrobců, například Siemens, Mitsubishi, Omron, Allen-Bradley a další.

Projekt:

Průmyslová zařízení, stroje a testery

Předchozí
Další

Manipulátor pro otáčení plochých dílců ve dvou osách LGM2S Easy Run

L&G System nabízí zařízení, které slouží pro manipulaci otáčením a překlápěním plochých dílců ve dvou osách. Dodávka se skládá ze vstupní dopravníkové otoči se zdvihem, dále dopravníkové překlápěčky, výstupního dopravníku, rozvaděče s jistícími a řídícími prvky a dále ze spínacích prvků bezpečnosti. Dle požadavků na manipulaci jsou pohony manipulátoru řešeny buď pneumaticky nebo elektromotoricky. Řízení stroje zajišťuje řídící systém SIEMENS SIMATIC S7-300.

Laserový detektor uzávěrů lahví Neurologic 4.0

Zřízení je určeno k montáži do automatizované linky za plničku a šroubovačku lahví. Systém Neurologic detekuje průchod plastového šroubovaného uzávěru pomocí optických závor a měří kvalitu jeho zašroubování pomocí laserových měřících snímačů. Chybu zašroubování uzávěru vyhodnocuje na základě výšky, křivosti uzávěru a šikmosti vrchlíku, což indikuje správnost natočení šroubu.

Zařízení pro automatizované focení, snímání čárového kódu palet a zabaleného zboží

L&G System spol. s r.o. nabízí zcela unikátní zařízení, které využívá levných komponentů pro focení zabalených palet s načtením čárových kódů a následnou archivací a to vše zcela automaticky. Zařízení je zákaznicky konfigurovatelné dle potřeb a parametrů instalace. Dodávka se skládá z programového a materiálového vybavení pro archivaci čárových kódů s fotografiemi expedovaného zboží.

Mobilní focení, snímání čárového kódu a NFC s automatickým ukládáním dat

L&G System nabízí zařízení, které slouží pro pořizování fotodokumentace, přičemž jsou snímané scény automaticky ukládány i s informacemi o původu digitální fotografie. Základní dodávka se skládá z rozvodnice s napájením a datovým úložištěm, WIFI routerem, jedním fotícím zařízením Nokia s bezdrátovým dobíječem, aplikací pro automatické třídění a ukládání dat, elektro projektem, instalací a oživení zařízení v místě realizace. Při oživení je také proškolena obsluha.

Může Vás dále zajímat

Skutečně chytrá domácnost, která šetří čas i peníze. Smart Home System

Objevit

Chcete přispět k udržitelnému rozvoji a odlišit se tak od konkurence? Nabíječky

Objevit