Vylepšete svůj domov Smart Home System

Vylepšení vaší domácnosti na úžasný Smart Home

Zvládne téměř vše, co vidí, a navíc šetří energii, čímž snižuje vaše náklady. Jak to dělá? Vyhodnocuje informace o počasí, vnitřní a venkovní teplotě, kvalitě vzduchu a vlhkosti a inteligentně řídí váš domov.

S L&G Electric, s.r.o. System se nemusíte starat o novou legislativu. Systém totiž umožnuje dálkové odečty tepla, teplé a studené vody, které budou brzy povinné pro všechny novostavby. LG Electric System je navíc první systém v České republice, který dokáže vyhodnocovat spotřebu tepla, teplé a studené vody podle platné vyhlášky o rozúčtování. Zákazníci mají kdykoli k dispozici online výstupy s aktuální spotřebou.

Intuitivní ovládání

Chytrý systém L&G Electric System se ovládá jednoduše a intuitivně. Můžete použít nástěnný panel, smartphone, tablet, chytré hodinky nebo počítač.

Ideální tepelná pohoda

L&G Electric System ví, jak nastavit teplotu podle přání zákazníků. Zohlední aktuální počasí, denní režim a požadavky zákazníků a zajistí, aby bylo doma vždy příjemně.

Optimální kvalita vzduchu

Chytrý systém L&G Electric System zajistí pohodlí v místnostech. Senzory měří CO2, vzduch a vlhkost. Vždy zvolí nejefektivnější způsob pro komfort.

Chytré osvětlení

Chytré osvětlení L&G Electric System se nejen přizpůsobí náladě, ale také rozsvítí přesně ve chvíli, kdy je třeba, a dům během dovolené ochrání před zloději.

Předchozí
Další

Spousty chytrých funkcí

Komplexní smart systém L&G Electric System je doopravdy nabitý funkcemi a je dostupný v několika variantách, takže toho může poskytnout ještě daleko více a dokonale zapadne do vašeho plánu.

Video Vrátný

L&G Electric System vám ukáže, kdo zvoní u vstupních dveří, a umožní vám s ním telefonicky komunikovat. Přijede na návštěvu babička? Nemusí čekat přede dveřmi, můžete jim otevřít na dálku.

Detektor kouře

Spotřebiče mohou být vypnuty na dálku. Detektor kouře okamžitě upozorní dispečink, který aktivuje záchranné složky. Při detekci požáru spustí poplach, vypne plyn a odpojí všechny spotřebiče.

Předpověď počasí

Samozřejmostí je i aktuální předpověď počasí. L&G Electric System umí optimalizovat vytápění podle aktuální předpovědi a tím významně šetřit vaše náklady.

Alarm úniku vody

Prasklá vodovodní trubka nebo hadice u pračky nebo myčky váš chytrý byt už nezaskočí. Díky alarmu úniku vody mají vaši zákazníci vše pod kontrolou.

Úspora a kontrola nákladů

Klienti mohou kdykoli sledovat svou spotřebu tepla, elektřiny a vody. LG Electric System dokáže odhadnout, kolik zaplatí za energie do konce zúčtovacího období a poradit, jestli jsou měsíční zálohy nastaveny správně, nebo jestli by je měli upravit, nebo změnit teplotu.

Ovládání spotřebičů

Díky programovatelným zásuvkám a propojení systémů dosáhnete maximálního komfortu a finančních úspor. Odpojením zařízení ve stand-by v noci nebo během nepřítomnosti dosáhnete zajímavých úspor.

L&G Electric System zpříjemní váš život

Předchozí
Další
01

Zprávy od provozovatele a SVJ

S L&G Electric System máte přehled o tom, co se právě děje. Součástí systému je informační nástěnka o provozních záležitostech vašeho domu. Důležité novinky a informace tak najdete aktuálně a přehledně na jednom místě.

02

Notifikace od partnerů

S L&G Electric System máte přehled o tom, co se právě děje. Součástí systému je informační nástěnka o provozních záležitostech vašeho domu. Důležité novinky a informace tak najdete aktuálně a přehledně na jednom místě.

03

Dálkové odečty každý den

Systém umožnuje dálkové odečty tepla a teplé i studené vody, které budou brzy povinné pro všechny nové objekty. Informace o spotřebě aktualizujeme každý den.

04

Otevřenost

Náš systém je zcela otevřený a připravený implementovat i zařízení třetích stran.

05

Kdykoli mimořádné vyúčtování

Systém umí kdykoliv vygenerovat mimořádné vyúčtování a zaslat ho na zadanou emailovou adresu ve formátu pdf, což oceníte hlavně v případě stěhování nájemce.

06

Jedna centrální řídící jednotka

Všechny systémy ovládá jedna řídící jednotka. Odpadá tak zbytečná kumulace několika ovládacích systémů (například samostatné ovládání klimatizace, rekuperační jednotky, video vrátného a podobně).

V několika verzích

Komplexní smart systém L&G Electric System je doopravdy nabytý funkcemi a je dostupný v několika variantách, takže toho může poskytnout ještě daleko více a dokonale zapadne do vašeho plánu.

Basic Premium
Aktuální spotřeba v aplikaci
IRC termo hlavice pro topení
Spotřeby zaznamenávány pomocí on-line měřičů
Ovládání větrání či rekuperace
Detektor kouře s dálkovou signalizací na dispečink
Nastavování regulace vytápění
Zobrazení aktuálních spotřeb energií

Může Vás dále zajímat

Chcete přispět k udržitelnému rozvoji a odlišit se tak od konkurence? Nabíječky

Objevit

Přemýšlíte nad tím, jak využít průmyslovou automatizaci pro snížení nákladů? Průmyslová automatizace

Objevit